Dürüst Evlilik İlanları

Profil Açıklaması

Selamlar Handan benim ismim. Dürüst evlilik ilanları konusunda bana yazacak birileri var mı acaba? Gerçek, yalansız, saygılı ve sevgili beyleri mesajlara bekliyorum ben. Her zaman bu konuda arayış içinde olmadım. Son 1 senedir evlilik kararı aldım ben. Doğal olarak bu kararımla ilgili sonuna kadar ilerleyeceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Dürüst evlilik ilanları derken elbette bir insanın gözünden ben anlayabiliyorum ne demek istediğini ya da neler hissettiğini.

Haliyle insan sarrafıyım desem doğru olacaktır. Her geçen gün bu konudaki beklentilerimi artırmıyorum. Minimal bir hayat istiyorum, beklentilerim çok değil yani olmayacaktır da. Yaşım 30. Çalışan bir bayanım. Gerçek evlilik ilanları üzerinden araştırma çok yaptım. Karşıma çıkanlar oldu, sevip ayrılanlar ya da ısınamayanlar falan derken bu günlere geldik işte. Sırada bakalım kim var. Bu kez son olsun istiyorum. Yani anlaşacağım kişiyle artık ömür boyu yola devam etmek amacındayım.

Dürüst Gerçek Evlilik İlanları

Önce sohbetimizi ederiz daha sonra telefonda iyice tanırız birbirimizi. Gerekirse çay kahvemizi de yudumlarız o sorun değil. Ama önce önümüzü görelim, mesajları okuyayım.

Güzel bir bayanım. Zaten hiçbir bayan çirkin değildir, herkes güzeldir. Merhametliyim, kıskanç değilim. Başka da aklıma gelen bir şey yok şu an için. Sizler mesaj attığınızda merak ettiğiniz soruları iletin ki ona göre ben de bilgi vereyim kendimle ilgili. Evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak beni zaten heyecanlandırıyor. Gereksiz bir huzur doluyorum.

Gerçek anlamda kendimle ilgili aldığım kararların arkasında durabiliyorum ancak bu süreçte biraz sabırlı davranılmalı diye düşünüyorum. Çünkü dürüst erkeği bulmak, tanışmak, tanımak ve karar vermek zaman alacaktır. Daha önce evlenmeyen biri olarak umarım hayırlısı olur ve yolumuza bakarız. Görüşmek üzere mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj