Dul Erkek Arıyorum

Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba. Gül ben. 36 yaşındayım. Burada olmamın nedenini az çok anlamayanlar için söyleyeyim. Aslında dul erkek arıyorum. Neden mi? Çünkü bende dulum. 3 senedir yalnızım. Evlendim boşandım ve arkadaş olacak birine ihtiyacım var. Ha öyle sadece arkadaşlıkla sınırlı kalmasını istemiyorum. Evlenmek niyetiyle de yazan olabilir. Ben herkese saygılıyım geri dönüş de yaparım. Ama şunu söylemek isterim ki ben erkek arıyorum. Bu yüzden de evli erkek arıyorum diyenler yazmasın. Ciddi bir arkadaşlık niyetindeyim ve gereksiz zaman kayıpları yaşamak istemiyorum.

Günden güne yüzümdeki değişimi fark edebiliyorum. Güzelliğim gitmiyor ama beyin olarak düşüncelerim değişiyor. Aslında olgunlaştım. Evliliğimin bitmesi beni çok üzdü. Çok yıprandım çok zorlu süreçlerden geçtim. Gerek ailevi gerek sosyal çevremden çok hırpalandım. Çocuğum yok. Baktım ki olmuyor yeniden başlayabilmek adına arkadaşlık kurmak istiyorum. Bu konuda bana yazacak olanlarla iletişime geçeceğimi de söyleyebilirim. Gerek telefondan gerekse yüz yüze konuşabiliriz. Farklı konularda merak ettikleriniz var ise rahatlıkla sormanızı isterim. Tabii ki saygı çerçevesinde olmalı her şey.

Bakımlı Dul Erkek Arıyorum

Dul erkek arıyorum derken öyle damdan düşer gibi her önüme gelenler arkadaş olacağıma anlamına gelmesin.. Aslında gelsin ya da gelmesin bir önemi yok. Ben her türlü görüşe açığım arkadaşlar. Yeter ki istediğim kriterlere uygun birileri yazsın bana. Geri dönüş mükemmel olacak merak etmeyin.

Kriterlerimden de bahsedeyim unutmadan. Arkadaşlar söz konusu durum arkadaşlık olunca öncelikle saygı beklerim. Sevgi dolu sözlere bayılırım. Biraz romantizmi severim yani. Sürprizler de benim için vazgeçilmez şeylerdir. O yüzden romantik olun baştan söylüyorum 🙂 Bunun dışında aklıma gelen düşünüyorum da ha şey var bir de kıskançlık durumu. Beni kıskananlara bayılırım ben ya. Kıskançlık sevgi göstergesidir ben böyle bilir böyle düşünürüm. Kıskanmayan erkek sevmiyordur arkadaşlar bu konuda hem fikir olursak sevinirim. Ama dozunda bırakarak uçan kuştan dahi kıskanmayacak. Umarım net bir şekilde anlaşılmışımdır. O zaman bana müsaade şimdilik. Buralardayım ve mesajlarınızı büyük bir özlemle bekliyor olacağım. Yaş kriterim yok ayrıca söylemek istiyorum. Kendini bilen doğru düzgün olan herkes mesaj atabilir.

Dul Erkek Arkadaş Arıyorum

Söylediğim gibi arkadaşlar. Dul olsun istiyorum çünkü dul erkekler bir bayana nasıl davranması gerektiğini her zaman bilir. O da yetmezmiş gibi düşünceleri de önemlidir benim için. Bazen hüzünlü olurum bazen de sinirli. Bunları kaldıracak erkek sayısı ne kadar da azaldı oysa. Bilemem ya da benim karşıma çıkanlar hep öyle. Neyse ki bendeki sabır ikimize de yeter diye düşünüyorum. Aman ya stres yapmanın da mantığı yok. Umarım gerçek bir aşk süreci yaşarız. Gerisi biraz şans biraz da kısmet herhalde.

Günümüz arkadaşlıklarını da anlayamıyorum bazen. Hepsi çıkar birlikteliğiyle doldu sanki ya da bana öyle geliyor. Aman çıkarsız aşklar ömür boyu yaşar. Hep anlayış olur, mutlu olur insanlar. Ben de böyle bir şey arıyorum işte. Mesajlarınızı atarken birkaç cümleyle kendinizi anlatmanız yeterli olacaktır merak etmeyin. Ben hangi insanın ne düşündüğünü çok iyi biliyorum, anlayabiliyorum yani. Evet şimdi büyük bir heyecanla bekleyişe geçiyorum. Biraz heyecan biraz da kırgınlık var çünkü ben yalnızım. Yalnız kalmak istemiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Dul Bayan ArkadaşMelek ben arkadaşlar iyisiniz umarım. Burada olmamın tek nedeni var. Dul bayan arkadaş…
  Tags: arkadaş, dul, var, arıyorum, zaman, o, arkadaşlar, yok, istiyorum, şey
 • 10000
  Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon NumaramSelam. Nasılsınız bakalım? Ben çok iyiyim. Öncelikle Leyla ben. Kendime Erkek arkadaş arıyorum…
  Tags: erkek, arkadaş, arıyorum, yok, var
 • 10000
  Ev Arkadaşı Arayan Dul BayanlarMelek ben. Nasılsınız arkadaşlar? Attığım başlığı yanlış okumadınız evet ev arkadaşı arıyorum. Tabi…
  Tags: erkek, arıyorum, arkadaşlar, var, aslında, olur, arkadaş, olacak, yüzden, dul
 • 10000
  Sevgili ArıyorumArkadaşlar merhabalar herkese öncelikle. Kendimi tanıtmak istiyorum. Merve ben. 29 yaşındayım. Açık konuşmak…
  Tags: arkadaşlar, o, var, arıyorum, olacak, şey, zaman

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj