Dul Bayanlar

Profil Açıklaması

Merhabalar. Büşra ben. 40 yaşındayım. Dul bir bayanım. Aslında buradan Dul Bayanlar ile ilgili çok yorum gördüm. Belki ben de fırsatı değerlendiririm diye düşündüm. Arkadaşa ihtiyacım var buna sevgilide diyebiliriz. Herkesin bazı kriterleri var ayrıca. Benim de sizlerle paylaşacağım şeyler olacaktır. Lütfen mesajlarınızı atarken bu kriterleri okuduktan sonra bana yazın. Ben de okuduktan sonra numaramı vereyim bakalım umudum var yani neyse.

Arkadaşlar yaşımın 40 olduğuna da bakmayın lütfen. Sanki günden güne güzelleşiyorum ben. 4 yıldır dulum. Hayatıma giren oldu tabi ama maalesef kalıcı olamadılar. Bunun birkaç nedeni var. İlki ben kıskanç bir kadınım. Sevgilimi kolay kolay kimseyle görüştürmem. İkincisi de çok güzelim. Karşımdaki erkek de beni hep kıskanır. İki kıskanç bir araya geldiğinde neler olur bilemem ama bakalım durum neyi gösterecek. Sonuç olarak arkadaş arıyorum ben. Tek başıma vakit geçirmekten sıkıldım bilin istiyorum.

Aşk Arayan Dul Bayanlar

Dul bayan arıyorum diyenleri görelim şimdi. Herkes genel görüşlerini yazabilir. Açık konuşun arkadaşlar. Dürüst olmak iyidir. Kaba saba şeyler sormadığınız müddetce cevap verebildiğim şeylere cevap verebilirim özel sorularınız olacaksa. Bunun dışında aklıma gelen bir şey daha paylaşmak isterim. Arkadaşlar benim vaktim çok. Akşamları müsaitim genelde. Gündüz çalışıyorum. Sevgilime çok yüklenmem yani maddi durumum iyi.

Gelelim kapanışa. Arkadaşlar aşkı sevgiyi bilen erkekler yazsın bana. İnanın bu konuda benim çok isteklerim olabiliyor. Özel biriyim ben çünkü. Dul bayanlar aslında böyledir. Bir kez hata yapmış biri olarak söylüyorum yanlış anlamayın olur mu? Gerçek bir sevgili gibi yaklaşacaksanız buyurun mesajlara. Zaten telefonla başlarız. Gerisi gelir merak etmeyin. Yeter ki aradığım erkeği bulayım hemen. Bıktım yalnız yaşamaktan. Heyecan arıyorum desem yeridir yani. Dul kadın tel no yada dul tel arıyorsanız buldunuz demektir. O halde mesajları görelim beyler!

Ezgi’nin İlanı;

Selam Ezgi benim adım. 35 yaşındayım. Dul bayanlar arasındayım bende. Sevgili arıyorum ben açık konuşayım. Genelde insanlar farklı arayışlarda şu sıralar. Bana gelen teklifler de hep böyle. Diliyorum buradan güzel bir insanla tanışırım. Bunun dışında bakımlıyım ve güzelim. Beni görünce küçük dilini yutanlar var. Abartmıyorum arkadaşlar durum böyle yani. Her zaman sevilen bir bayanım. Çevremde kanka dediğim erkeklerden bazıları bile evlenme teklifi ediyor bana. Orada durun bir ya biz arkadaşız diyorum olsun diyorlar. O yüzden çevrem dışında biriyle görüşmek istiyorum.

Dul Bayanlar Sayfası

Arkadaşlar dul bayan arıyorum derken aslında ne istediğinizi söyler misiniz? Tamam arkadaş oluruz, sevgilide oluruz ama tam olarak amacınız nedir? Mesela aşk mı? Tamam işte ben de bunu arıyorum. Gündüzüm gecem olsun istiyorum tanışacağım kişi. Yanımda olsun istiyorum hep. Bu şehirde nasıl yalnızım bir bilseniz şaşırırsınız.

Bakmayın çevremin büyük olduğuna. Bir çoğu iyi gün dostudur. Dul bayanlar arasında olmam beni mutlu etmiyor. 2 yıldır boşanmış durumdayım. Olmadı işte yürütemedik. Arkadaşlık siteleri sayesinde görüştüğüm çok kişi de oldu. Elektrik alsam başlatacağım ama yok arkadaş. Ya çok kaba insanlar denk geliyor ya da aynı akşam yemeğe çıkarmak isteyenler buluyor beni. Tamam hepsini yapacağız ama yavaş yavaş başlamalı aşk.

Ücretsiz Dul Bayanlar Sayfası

Heyecanı severim. Gezmeye bayılırım. Bunun dışında beni benden alan farklı şeyler de var. Onları da özelden konuşalım olur mu? Telefonumu vereceğim için zaten daha rahat olabiliriz. Ama kendinizi tanıtırken evli mi ya da bekar mı olduğunuzu söyleyin. Ben dürüst arkadaş seviyorum. Hiçbir şey saklı kalmasın. İnsanlar mutlu olsun diyorum tamam mı? Kız arkadaşlarımın hepsinin sevgilisi varken benim bu güzellikte yalnız kalmam üzüyor işte. İşte size fırsat. Dul bayan telefon var mı, Dul kadın telefonu arıyorum diye artık bakınmaya gerek yok mesaj atarsanız karakterli düzgün kişilerle arkadaş olabilirim. Tabii ki sadece bir kişi ile. Görüşmek üzere.

Yıldız’ın İlanı;

Yıldız ben. İyi günler. 40 yaşındayım. Dul bayanlar arasındayım. Yeni bir sayfa açtım kendime arkadaşlar. Yaklaşık 7 senedir dulum. Bu zaman zarfında hayatıma çok kişiyi aldım. Evlilik kararı verdiğimiz insanlar da oldu tabi. Ama gel gör ki anlaşma konusunda isteklerimi kabul eden ve daha sonra değişen erkeklerle karşılaştım. Artık bu konuda kendini net ifade eden erkeklerle arkadaş olacağım.

Dul Bayanlar Telefonları

Dul bayan arıyorum dul bayan telefonu istiyorum diyenler bana sadece buradan ulaşabilir. Tabi ki şimdilik arkadaşlar. Mesaj atacak olanlara telefonumu vereceğim için daha sonra sorun yaşamayacağız zaten. Ben kısa süreli bir aşk aramıyorum. Uzun süreli olsun. Beraber vakit geçirelim istiyorum çok mu şey arıyorum ya ben? İnanın bu konuda artık kafam çok bozulmaya başladı. Güzelim de. Her ay bakım ürünlerine tonlarca para harcayan bir kadınım artık siz düşünün gerisini arkadaşlar. Genelde erkekler bakımlı bayan aramaz mı? O zaman benim neyim eksik?

Dul Bayanlar Telefonları

Dul bayanlar sayfası üzerinden gelenler olacak biliyorum. Kriterlerime uyum sağlayan herkese dönüş yapacağım arkadaşlar. Şöyle açık konuşmam gerekirse birincisi herkes saygılı yazsın. Yani kadına saygısı olmayanlar bana mutluluk veremez. Bir diğer kriterim işi gücü olsun. Bayanını yanında taşıyabilen erkek işsiz olmamalı. Tamam sorun değil yine de yazabilirsiniz ama harbiden erkeğin işsiz olması ağırıma gider.

Dul Eş Arıyorum

Dul bayan olarak evlilik tekliflerine de açığım. Ama önce bir görün beni. Kararı sonra verirsiniz. Boşandığımdan beri 5 evlilik teklifi aldım iyi mi? Güzel bir duygu olsa da dediğim gibi güvenemediğim için kabul edemedim. Umuyorum ki güzel günler yakındır. Ama bu güzel günler her zaman iyi insanlarla gelecektir. Söyleyeceklerim bu kadar arkadaşlar. Umarım beni anlıyorsunuzdur.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj