Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Profil Açıklaması

Seçil benim ismim. Dul bayan arkadaşlık ilanları üzerinden bana ulaşacaklarla arkadaş olmak istiyorum. Yaşım 39. Birkaç senedir dulum ve umurumda değil. Sevmeyenler için kapı oradaydı hep. Neyse ben yeni bir sayfa açtım ve önüme bakıyorum artık. Bunun dışında duygularım, düşüncelerim falan derken yaşım buraya kadar gelmiş. Çok mu geciktim diyorum ama yok ya o kadar da değil. Beni anlayacak kişiler elbette vardır. Biraz kader işleri bunlar.

Dul bayan arkadaşlık ilanları okurken fark ettim. Dul bayan arıyorum diyenler genelde büyük yaşta. Benim yaş kriterim en çok 45. Daha büyükler yazmasın lütfen. Yaşımın da 39 olduğuna bakmayın gerçekten çok güzel görünüyorum. Çünkü bakımlıyım ben. Bir bayan kendine her zaman bakmalıdır unutmayın. Neyse şimdi biraz daha kendimle ilgili bilgiler vereyim ki ona göre mesajlarınızı göndermeye başlayasınız.

Dul Bayan Arkadaşlık İlanları Arıyorum

Arkadaşlar ben romantik erkeklerden hoşlanıyorum. İlgisiz kalanları sevmem. Aradığımda anında ulaşabileceğim birileri var mı acaba burada? Varsa neden mesaj atmıyor haydi ama. Şaka bir yana evlilik düşünmedim daha. Ama karşıma çıkan kişiye göre değişecektir. Hayırlısını istemeye devam ediyorum açıkçası. Bu nedenle mesajlarınızı atarken her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde konuşalım rica ediyorum.

Dul bayan arkadaşlarım da var çevremde. Hepsi işinde gücünde valla takmıyorlar aşk durumlarını. Bazen özeniyorum ve diyorum ki ne güzel yapıyorlar. Sonra diyorum yok bana göre değil bu hareketler. Ben sevgiyle bakan gözler arıyorum. İlgisiz kalmayan, kıskanan ve çok da sıkmayan bir arkadaş arıyorum. Vardır ya ama önemli olan buradan bana ulaşabilmesidir. Neyse ben kaçıyorum buralardayım. Mesaj atınca zaten bildirim gelecek ben de numaramı vereceğim. Görüşürüz baylar o zaman en kısa zamanda umarım.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba ismim kadir 27 yaşında bir insanım yaşımı göstermem girişkenimdir her konuda açık ve net bir insanım tanışmak istersen kahve içmek istiyorum

  2. Merhaba ben İstanbul Çengelköy de oturuyorum 23 yaşındayım ve sizi mutlu etmek istiyorum eğer siz de isterseniz çok güzel hanımsınız sanırım ve bende genç kadın sevmediğim için sizin gibi bayanlardan hoşlanıyorum sizi çok mutlu edeceğim buna emin olun

Daha Fazla Mesaj