Dul Bayan Arkadaş

Melek ben arkadaşlar iyisiniz umarım. Burada olmamın tek nedeni var. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler ile iletişime geçmek. Dulum ben. 3 sene oldu. 6 yıl süren evliliğimin ardından boşanmak zorunda kaldım. Çocuğum yok ve tek yaşıyorum. Ayrıca 32 yaşındayım. Erken evlilik falan oldu neyse bunlarla ilgili konuşup moralimi bozamam ben. Şimdi geleceğe bakıyorum. Güzel günler düşünüyorum. Beni hayata yeniden bağlayacak içime yaşama sevinci aşılayacak geleceğe umutla bakmamı sağlayacak birini arıyorum. Bunun adına ister sevgili ister arkadaş isterseniz başka bir şey deyin. Var mı benimle bu yola çıkacak olan? Dul olmamın verdiği güzellik ve özgürlük sayesinde çok güzel anılar yaşadım aslında. Boşandıktan sonra sadece bir kişiyle sevgili oldum. Onunla da geçinemedik. Biraz daha açayım konuyu isterseniz.

Her dul bayan arkadaş arıyorum diyene kapım açık değil arkadaşlar. Önce tanışalım ne dersiniz? O zaman şimdi mesajlarınızı görmek istiyorum. Bunun dışında insanları anlamak önemli. Bu güzel kadın benden ne bekliyor diye kendinize sormanızı rica ediyorum.

Bunun dışında gezmeyi sever misiniz? Ben hiç durmam yerimde. İstanbul’u çok seviyorum mesela. Tabi bir de Ege kıyılarını. Sevgilimle en son Akdeniz’e kadar gitmiştik. Tabi ayrılma nedenimiz her ne kadar kıskançlık olsa da bazı kabullenemeyeceğim şeylerde var bunları bilmeniz gerekiyor..

Genel olarak zor bir kadın değilim. Bana tek adım gelene on adım belki yüz belki bin adım giderim bunu da bilin istiyorum. Günlerdir yalnızlık sorunu da çekiyorum. Bunu sonlandıracak kişinin var olduğunu biliyorum. Şans eseri aşık mı olurum bilemem ama görmeden de kimseyle tanışmam. Whatsapp numaramı da mesaj atanlarla paylaşmak isterim.

Bunun dışında büyük bir beklentim yok merak etmeyin. Aşka inanan kim var ise mutlaka bana yazsın. Her zaman mutlu olmak adına mücadele etmeye ve doğru erkeği bulmaya çalışıyorum. Görüşmek üzere arkadaşlar. Son bir şey daha var. Kendinizi de mümkünse yeteri kadar tanıtın olur mu? Yani ben mesajınızı okuduğum da acaba bu kişi o kişi mi demeyeyim ikna edici mesajları atacağını tahmin ediyorum. Heyecanlandırın beni.

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Numaram

Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler sanki fazla gibi. Ee tabi insanlar yalnızlaştı işte. Bu nedenle herkese hak veriyorum. Benim de birkaç arkadaşım oldu bu süreçte. Kimi ciddi düşündü kimisi de kendiliğinden çekti gitti. Hiç umursamadım. Sadece kırgınlık yaşadım kendi kendime. Bu durum canımı sıkmadı değil ama olsun ya yaşıyoruz işte. Yaşamak bir orman gibi tek ve hür olmamalı. İnsan yalnız kalamaz, sıkılır, gücenir ve sessizliğini de korur. Oysa içindeki yangını kimse bilemez. Varsın olsun ilk mesaj atanla arkadaş olayım diyorum sonra yok seçici olmak şart falan diyorum. Bakalım o kadar kasmıyorum artık.

Sessizce beklemeye koyuldum şimdi. Kimin geleceğini bilmeden, kimin yazacağını tahmin etmeden. Acaba bu mu bana layık olan diyorum çoğu zaman. Ya da birden bu bana göre değil diyorum ve çekiliyorum usulca. Şiir yazmayı da severim bu arada bilin istedim. O zaman romantik arkadaşlar nerede buyursunlar mesajları görmek istiyorum. Sevgi kolay değil, aşk hiç kolay değil, hele uzun süreli arkadaşlık neredeyse imkansız olmuş.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayan Cep Telefon NumaralarıErkek Arayan Dul Bayan Cep Telefon Numaraları. Duygu ben arkadaşlar. Erkek arayan dul…
  Tags: dul, var, bayan, arkadaş, güzel, arkadaşlar, değil, şimdi, ilanları
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar Telefonu Arayan Herkese Merhaba Elif ben. Arkadaşlar ben…
  Tags: dul, arıyorum, güzel, var, arkadaşlar, arkadaş, şimdi, ilanları, bayan
 • 10000
  Ev Arkadaşı Arayan Dul BayanlarMelek ben. Nasılsınız arkadaşlar? Attığım başlığı yanlış okumadınız evet ev arkadaşı arıyorum. Tabi…
  Tags: arıyorum, arkadaşlar, var, güzel, falan, arkadaş, değil, sevgili, dul
 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarSaniye ben. Merhaba. Adımla dalga geçmeyin öncelikle. Bu ismi ben koymadım çünkü. Aslında…
  Tags: dul, arkadaş, güzel, arkadaşlar, bayan, değil, var, arıyorum, mesaj

Mesajlar


 1. Dogma büyüme İstanbul’dayım. Marmara üniversitesi mezunuyum. 15 milyon yabancının arasında yalnız biri olarak güzel şeyler yaşamak istiyorum.
  Özellikle şiir yazan yönünuz dikkatimi çekti.
  37 yaşında kızım var ve 40 yaş üstü bayanlarla görüşmek isterim .

 2. Merhaba Melek Hanım
  Nasılsınız Ben Zeynel Uzman Doktorum Hiç Evlenmedim Rabbimden Sevgi Saygı Huzur ve Mutluluk dolu bir evlilik istiyorum Bence Dünyadaki en büyük zenginlik evdeki huzurdur telefonuma mesaj atarsanız size dönerim izniniz olursa sizinle tanışmak istiyorum

  En İçten Sevgi ve Saygılarımla

 3. Merhaba ismim Kerem İstanbul’da ikamet ediyorum 28 yaşındayım temiz bakımlı enerjik biriyim sizinle tanışmak isterim sizinle yalnızlığın verdiği kötü enerjiyi birlikte atalım mutlu etmek istiyorum sizi

 4. Sizi tanımak isterim güzel bayan dürüst, güvenilir, yaşamayı seven yalnız yaşayan biriyim. Tanışarak sizi daha yakından tanımak isterim. Ne dersiniz!

Daha Fazla Mesaj