Dul Bayan Arkadaş

Melek ben arkadaşlar iyisiniz umarım. Burada olmamın tek nedeni var. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler ile iletişime geçmek. Dulum ben. 3 sene oldu. 6 yıl süren evliliğimin ardından boşanmak zorunda kaldım. Çocuğum yok ve tek yaşıyorum. Ayrıca 32 yaşındayım. Erken evlilik falan oldu neyse bunlarla ilgili konuşup moralimi bozamam ben. Şimdi geleceğe bakıyorum. Güzel günler düşünüyorum. Beni hayata yeniden bağlayacak içime yaşama sevinci aşılayacak geleceğe umutla bakmamı sağlayacak birini arıyorum. Bunun adına ister sevgili ister arkadaş isterseniz başka bir şey deyin. Var mı benimle bu yola çıkacak olan? Dul olmamın verdiği güzellik ve özgürlük sayesinde çok güzel anılar yaşadım aslında. Boşandıktan sonra sadece bir kişiyle sevgili oldum. Onunla da geçinemedik. Biraz daha açayım konuyu isterseniz.

Her dul bayan arkadaş arıyorum diyene kapım açık değil arkadaşlar. Önce tanışalım ne dersiniz? O zaman şimdi mesajlarınızı görmek istiyorum. Bunun dışında insanları anlamak önemli. Bu güzel kadın benden ne bekliyor diye kendinize sormanızı rica ediyorum.

Bunun dışında gezmeyi sever misiniz? Ben hiç durmam yerimde. İstanbul’u çok seviyorum mesela. Tabi bir de Ege kıyılarını. Sevgilimle en son Akdeniz’e kadar gitmiştik. Tabi ayrılma nedenimiz her ne kadar kıskançlık olsa da bazı kabullenemeyeceğim şeylerde var bunları bilmeniz gerekiyor..

Genel olarak zor bir kadın değilim. Bana tek adım gelene on adım belki yüz belki bin adım giderim bunu da bilin istiyorum. Günlerdir yalnızlık sorunu da çekiyorum. Bunu sonlandıracak kişinin var olduğunu biliyorum. Şans eseri aşık mı olurum bilemem ama görmeden de kimseyle tanışmam. Whatsapp numaramı da mesaj atanlarla paylaşmak isterim.

Bunun dışında büyük bir beklentim yok merak etmeyin. Aşka inanan kim var ise mutlaka bana yazsın. Her zaman mutlu olmak adına mücadele etmeye ve doğru erkeği bulmaya çalışıyorum. Görüşmek üzere arkadaşlar. Son bir şey daha var. Kendinizi de mümkünse yeteri kadar tanıtın olur mu? Yani ben mesajınızı okuduğum da acaba bu kişi o kişi mi demeyeyim ikna edici mesajları atacağını tahmin ediyorum. Heyecanlandırın beni.

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Numaram

Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler sanki fazla gibi. Ee tabi insanlar yalnızlaştı işte. Bu nedenle herkese hak veriyorum. Benim de birkaç arkadaşım oldu bu süreçte. Kimi ciddi düşündü kimisi de kendiliğinden çekti gitti. Hiç umursamadım. Sadece kırgınlık yaşadım kendi kendime. Bu durum canımı sıkmadı değil ama olsun ya yaşıyoruz işte. Yaşamak bir orman gibi tek ve hür olmamalı. İnsan yalnız kalamaz, sıkılır, gücenir ve sessizliğini de korur. Oysa içindeki yangını kimse bilemez. Varsın olsun ilk mesaj atanla arkadaş olayım diyorum sonra yok seçici olmak şart falan diyorum. Bakalım o kadar kasmıyorum artık.

Sessizce beklemeye koyuldum şimdi. Kimin geleceğini bilmeden, kimin yazacağını tahmin etmeden. Acaba bu mu bana layık olan diyorum çoğu zaman. Ya da birden bu bana göre değil diyorum ve çekiliyorum usulca. Şiir yazmayı da severim bu arada bilin istedim. O zaman romantik arkadaşlar nerede buyursunlar mesajları görmek istiyorum. Sevgi kolay değil, aşk hiç kolay değil, hele uzun süreli arkadaşlık neredeyse imkansız olmuş.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba nasılsın Melek sizinle tanışmak isterim İstanbul’dan yazıyorum eğer tanışmak isterseniz arayın veya mesaj atın siz nasıl isterseniz görüşmek üzere

  2. Selam Melek ben Burak İstanbul da yasıyorum yasım 28 seninle tanışmak isterim numaramı yazıyorum ararsan tanışırız iyi geceler

  3. Merhaba, İstanbul’da motosikletle fantastik bir tur ile 22 yaşında birisiyle acayip bir gün geçirmek isterseniz beklerim, garanti ediyorum devamı olmayacak, isteğim farklı insanlarla fantastik günler geçirmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir