Ciddi Erkek Arayan Bayanlar

Yaşamında bir kez olsun ciddi olmayan erkeklerle arkadaş bile olmam ben. Firuze adım. 32 yaşındayım ve bu yüzden ciddi erkek arayan bayanlar arasında yer aldım. Eskiden böyle değildim. Çok sosyal arkadaşım oldu ama hiçbiri kalıcı olamadı. Evlenmek niyetiyle bana ulaşanları da kırmadan geri gönderiyordum. Ama artık bunu yapmam ben. Karşıma çıkan insanlarla tanışacağım. Görüşeceğim ve karar vereceğim. Zor değil evlenmek bana göre. Önemli olan şey doğru insan ile yola çıkabilmek. Yanlış mıyım? Yaşımın verdiği olgunluktan olsa gerek artık hayatıma girecek olan kişiyle ciddi bir şeyler düşünmek istiyorum. O laylaylom dönemlerini geride bırakıp beni yönlendirecek hayata tutunduracak ve bana gerçekten sevgili yar olacak, hayat arkadaşı olacak insanların karşıma çıkmasını umut ediyorum.

Hak verirsiniz ki 32 yaşında birinin artık evlenmesi gerekiyor. Gerçi ailemden bu konuda çok baskı yesem de ancak bu yaşıma kadar savuşturabildim 🙂 Bu süreçte bana destek olacak olanların mesajlarını bekliyorum. Destek derken ciddi düşünen arkadaşları davet ediyorum mesajlara. Yakın zamanda yaşadığım bazı sıkıntılar oldu. Sevgili durumları işte anlarsınız. Ayrıldık sonunda kurtuldum ve özgürüm artık. Bu yüzden ciddi erkek arayan bayanlar kervanına ben de eklendim. Var mısınız güzel bir gelecek kurmaya? Ben varım.

Ciddi Erkek Arayan Seviyeli Bayanlar

Evlilik dışında da konuşabiliriz. Herkesin derdini sıkıntısını dinleyebilirim. Sonuçta hepimiz insanız ve bazı sorunlarımız olabiliyor. Mesajlarınızda sadece benimle ilgili değil kendinizle ilgili de bilgiler vermenizi rica ederim. Bu süreçte nasıl yalnız kaldığımı da sizlere anlatacağım. Emin olun o kadar şaşıracaksınız ki gerçekten bu güzellik nasıl bunları hak etti diyeceksiniz. Neyse öyle işte herkesin vardır bir hikayesi arkadaşlar.

Sizin var mı bir hikayeniz? Lütfen paylaşın ben dinlerim sabaha kadar okurum da sorun yok. Zaten mesaj atanlara numaramı vereceğim için konuşacak konumuz da çok olacak merak etmeyin. Herkese kendini ifade etme şansı sunacağım söz veriyorum. Ayrıca güzelliğimi kullanarak kimseye umut vermeyeceğim. Ben öyle bir bayan değilim. Güzellik geçici, sevgi kalıcıdır. Bilmenizi istedim. O halde şimdilik benden bu kadar. Biraz da sizleri dinleyelim bakalım neler olacak anlaşacak mıyız ve ciddi olabilecek miyiz? Bu arada çevremde çok fazla Ciddi dul bayan arayan erkekler de var. Hani tanışmak isterseniz neden olmasın sonuçta arkadaşlarım.

Evet sözlerimi tamamlamadım aslında. Biraz daha düşüncelerimi paylaşmak istedim. Birincisi ben iyi yürekli bir kadınım. İkincisi de anlayışlıyım. Kıramam kimseyi. Canım çok sıkılsa da fark ettirmem. Buna ek olarak her zaman duygularımı açığa vurmam. İçimde yaşarım ama bunları anlayabilecek erkeklere hayran kalırım. Daha önce oldu tabi arkadaşlarım ama bazen durgun bazen de heyecanla yaşadık. Tam oturtamadık yani. Bu nedenle yalnız kaldık işte bir başımıza böyle takılıyoruz. Bizim kız arkadaşların yarısı evlendi bir ben kaldım.

Şimdi diyorlar evlen hadi falan ama ciddi erkek bulmak kolay değil ki arkadaşlar yanlış mıyım? Ha ne kadar ciddi olduğunuzu göstermek istiyorsanız güzelce mesajlarınızı atın da bilelim. Kuru kuru arkadaşlık kurmak bana göre değil aslında ama şans vermek istiyorum insanlara. Belki çok mutlu olacağım birine ters yanıt vermiş anlaşamamışımdır. Bu kez öyle olsun istemiyorum. Sabırlı ve güzel bir bayanım. Bunun karşılığını almak istiyorum anlatabildim umarım. Benden bu kadar artık. Söz sırası sizde arkadaşlar. Numaramı atacağım hemen merak etmeyin.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Erkek Arkadaş Arayan BayanlarSelam millet. Buket ben nasılsınız. Herkes iyidir umarım? Erkek arkadaş arayan bayanlar çok…
  Tags: erkek, arayan, arkadaş, bayanlar, o, ilanları, var, değil
 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayan Cep Telefon NumaralarıErkek Arayan Dul Bayan Cep Telefon Numaraları. Duygu ben arkadaşlar. Erkek arayan dul…
  Tags: arayan, erkek, var, arkadaş, bayanlar, arkadaşlar, değil, ilanları
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar Telefonu Arayan Herkese Merhaba Elif ben. Arkadaşlar ben…
  Tags: bayanlar, arayan, var, arkadaşlar, arkadaş, ilanları
 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarSaniye ben. Merhaba. Adımla dalga geçmeyin öncelikle. Bu ismi ben koymadım çünkü. Aslında…
  Tags: bayanlar, arkadaş, arkadaşlar, değil, erkek, var, olacak

Mesajlar


 1. Merhaba ismim Kerem İstanbul’da ikamet ediyorum 28 yaşındayım temiz bakımlı enerjik biriyim sizinle bir kahve içmek isterim bekliyorum teşekkürler

Daha Fazla Mesaj