Bursa Dul Bayan Whatsapp

Esra ben. Bursa’da evlenmek isteyen dul bayanlar var tabi merak ediyorsanız mesaj atabilirsiniz. Gerçekten bu süreci başarılı bir şekilde geçirmek istiyorum ben. Neredeyse diğer Bursa dul bayan gibi yalnızım. Sosyal açıdan sorun yaşamıyorum sağ olsun arkadaşlarım yanımda ama artık sevgi arıyorum ben. Biliyorum ki en güzeli karşıma çıkacak. Onu da geçtim insanlar arasında yaşanan tartışmaları da saçma buluyorum. Mesela tanıştık diyelim, oturduk baktık durumlara. Olmuyorsa açıkça söylenir ve gidilir. Uzatmanın manası yok. Bunu çok yaşadım artık daha ciddiyim. Bu arada yaşım 39.

Bursa Dul Bayan Whatsapp Numaraları

Bursa dul kadınlar arasında olmak ya da olmamak mesele değil. Karşıma çıkacak olan kişiyle nasıl anlaşacağım önemli. Ben her zaman ilgi gösteren ama aynı ilgiyi göremeyen bir bayan oldum. Umarım bu son olur. Dedim ya artık ciddiyim. İnce eleyip sık dokuyacağım. Her zaman da insanların yanımda oldum kötü günde. İyi gün dostu değilim. Bundan güzel şey mi var? Mesaj atacak olan beyefendilere telefon numaramı verip yolumuza bakacağız işte.

Whatsapp üzerinden sohbet ederken görüntülü de konuşmak istiyorum. Görmeden, elektrik almadan aşk başlamaz. Hoşlandığım insana böyle uzun uzun vakit ayırmak istiyorum. Bu defa olsun ya bu defa olsun ne olur ki yani.

Bursa Dul Bayanlar İlanları

Genel olarak bireysel alışkanlıklarımı bir kenara bıraktım. Nedir bu alışkanlıklar diye merak edecek olursanız, birincisi huysuzluk. Benim kötü huylarım vardı geçinemiyordum erkeklerle. Bunu hallettik. Bir de kolay soğuyordum insanlardan. Bunu da bıraktım. Güzel mi güzel, anlayışlı mı anlayışlı bir bayan oldum işte. Dahası yok şimdilik. Mesaj atanlara telefonumu veririm oradan devam ederiz. Merak ettiğiniz sorular varsa hepsini de sorabilirsiniz merak etmeyin ben buradayım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Erkek Arayan Zengin Bayanlar BursaSelamlar. Tuğçe ben. Bursa’da erkek arkadaş arıyorum. İlan başlığını bu şekilde attım çünkü…
  Tags: bursa, var, iyi, nasıl, arıyorum, bayanlar, güzel, artık, değil, insanlar
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Bayanlar BursaAh ben hayat. En sonunda Bursa evlilik ilanları için bana yazdırıyorsun ya ne…
  Tags: bursa, evlenmek, artık, var, güzel, bayanlar, isteyen, mesaj, çıkacak, olarak
 • 10000
  Bursa Bayan Arkadaşİyi günler Semiha ben. Bursa bayan arkadaş arıyorum diyen beyler nerede acaba? Ben…
  Tags: olsun, bursa, bayan, artık, mı, anlayışlı, ederiz, ilanları, yanımda, güzel
 • 10000
  Ev Arkadaşı Arayan Dul BayanlarMelek ben. Nasılsınız arkadaşlar? Attığım başlığı yanlış okumadınız evet ev arkadaşı arıyorum. Tabi…
  Tags: arıyorum, bayanlar, var, güzel, olur, olarak, değil, dul

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj