Belçika Evlilik İlanları

Profil Açıklaması

Sude ben. Belçika evlilik ilanları konusunda kendimle ilgili bazı şeyler paylaşmak istedim. Evet öncelikle ben evlenmeye karar verdim. Yaşım 31. Belçika’da yaşıyorum. Buradan mesaj atacak olanlara doğrudan numaramı verebilirim konuşmak için. Tabi farklı yerlerden de mesaj gelecektir sorun yok paylaşacağım. Asıl amacım evlenmek. Bundan önce elbette anlaşabilmek için konuşmamız gerekiyor. Yine de arkadaşlık kurma aşamasında insanlardan bazı beklentilerim var. Kriter de diyebilirsiniz. Birincisi ben kişinin sözlerinden ne demek istediğini anlayabiliyorum. İkincisi de her zaman kibar erkeklerden hoşlanıyorum. Saygı sevgi karşında ki insana değer vermek her şeyden önemlidir benim için. Bunlar belki Belçika evlilik ilanları kriteri sayılmayabilir ama bende böyle.

Belçika’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Arkadaşlar bende öyle kötü bir huy yok. Aşırı kıskançlığa gelemiyorum. Yani kız arkadaşlarımla gezeceğim gideceğim yerler olacaktır illaki. Bunları kısıtlayıp bana karışılması canımı sıkar. Güvenmeyeceksen hiç başlamayalım öyle değil mi? Bunun dışında ne bileyim çok kısıtlanmak istemiyorum. Her gittiğin yeri haber ver neredesin bana sordun da mı gittin filan bunlar artık 🙂 anlayın yani kalmadı dimi daha gününüzde böyle şeyler. İnşallah aşmışsınızdır bunları. Lakin insanlar sevdiği zaman elbette kıskanır ve karşısındaki insanı kısıtlayabilir. Biraz anlayış bekliyorum. Güzel olabilirim fakat gönlüm kimdeyse mutlaka onunla ilgilenmeye devam edeceğimi de söylemek isterim.

Evlilik ilanı açmamdaki en önemli neden aslında gerçek sevgiyi bulamadığımdan dolayı. Belki burada gülecek yüzümüz. Doğru insanı bulmak ne güzeldir değil mi? Bence var olan güzelliği korumalı ve saklamalı insan. Gelecek kişi için. Öyle çabuk soğuyan biri de değilim. İnsanları dinlerim, saygı gösteririm düşüncelerine. Ama bana çok karışan ya da beni daraltan insanlardan ne yazık ki uzak durmaya çalışırım. O halde demek istediğimi anladınız sanırım.

Belçika Evlilik İlanları Arıyorum

Mesaj atmak isteyenler için burada olduğumu söyleyebilirim. Bekliyorum yani. Telefonumu verdikten sonra konuşur bakarız duruma göre. Genk’te oturuyorum ben ayrıca. Akrabalarım falan da burada. Çalışan bir bayanım. Şimdilik böyle işte. Teferruatları telefonda konuşuruz ne dersiniz? Yorum da yapabilirsiniz ama telefonumu sadece mesaj gönderecek olanlara vermek istiyorum. Görüşmek üzere şimdilik hoş çakalın.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj