Bayan Arkadaş Arıyorum

Reyhan ben arkadaşlar selam. Bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım aslında. Her zaman İnternet’te vakit geçiren biriyim. Bu yüzden daha önceleri de çok sayıda bu tarz sitelerden arkadaşlık teklifi aldım. Genelde bayan arkadaş ilanları üzerinden bana ulaşanlarla konuşuyorum. Duruma göre hareket ediyorum aslında. Yani açık konuşmak gerekirse önce insanların neler beklediğini çözüyorum. Sonra da olabilirliğini düşünerek sevgili oluyorum. Arkadaş diyebiliriz yani siz nasıl derseniz öyle olsun fark etmez. Sonuçta gönüller bir olacak.

Aşk arayan bayanlar ne kadar çok fazla biliyor musunuz? Aşk aramak güzel bir şey tabi ama bunun tek başına yeterli olacağını sanmıyorum. Aşık olacağım kişinin sadece yakışıklı olması durumu kurtarmıyor. Doğru düzgün bir işi olmalı. Kendi ayakları üzerinde durabilmeli. Ne bileyim yeri geldiğinde bazı şeyleri yapabilmeli fedakar olabilmeli. Tabi diyorum ya bunlar benim kendi düşüncelerim. Benim çevremde bile kız tayfası aşksız kalmış gerçekten. Üzülmüyor değilim ama neler olacağını da merak ediyorum hayat sürecinde. Neyse yaşım 26 benim. Üniversite öğrencisiyim arkadaşlar. Bayan arkadaş bulmak istiyorum diyorsanız tek bir ricam var oda kesinlikle saygılı olmanız ve saygı çerçevesinde mesajlarınız göndermeniz. Bu şekilde olacaksa mesaj atabilirsiniz. Mesajınıza karşılık ben de dönüş yaparım konuşuruz tanışırız. Aşk isteyene aşk, dostluk isteyene dostluk.

Bayan Arkadaş Arıyorum Numaram

Çevremde kadın arkadaş arıyorum diyenlerin sayısı var ya çok fena arkadaşlar. Sosyal anlamda görüştüğüm erkek arkadaşlarım var. Hepsi diğerinden beter ya çok gülüyorum buna. Neden sevgilimiz yok diye ağlayacaklar neredeyse. Şu yüzden yok; Bayanlara karşı nasıl davranmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Bunun dışında günden güne yalnızlık sorunlarının ortadan kalkması için saygılı olmanız lazım. Şahsen ben kibar ve romantik erkekleri severim. Sürekli kendini düşünen erkeklerle işim olmaz yani.

Sanırım az çok gözünüzde nasıl bir şey canlandı tahmin ediyorum. Güzel olduğum kadar estetik bir yapıdayım bunu da bilmenizi isterim. Mevzu bu kadar basit. Gerçek bir arkadaşlık, sevgili arıyorsanız yazın arkadaşlar. Yaşım daha genç. Evlilik kararı alamam henüz ama yine de tanışabiliriz. Neyse benden bu kadar. Mesajları beklemek daha heyecanlı olacak diye düşünüyorum.

Bayan Arkadaş Arıyorum

Düşler yurdunda yaşamaktan bıktım. Kafamda böyle bir dünya var ki sanki birden yıkılacak gibiyim. Ama biri gelir tutarsa ve benimle ilgilenirse bu iş güzel bir sonuca bağlanır sanırım. Öte yandan genelde bana gelen teklifler evlilik üzerine oluyor. Bilmem çok mu güzelim ya da bakımlıyım. Ondan mı etkileniyorlar anlayamıyorum. Sabırla beklemeye devam ediyorum işte. Bakalım ya mesajlarda kim ne diyecek inanın ilk ilanım olduğu için heyecan da bastı.

Son bir mesele daha var. Evlilik düşünecek olanlar için söylüyorum. Manevi anlamda hazır mısınız acaba? Öyle kolay şeyler değil bunlar haliyle. Genel olarak birbirimizi tanıdıktan sonra konuşmaya başlayacağız zaten. Bunun dışında biraz da duygusal erkekler yazarsa sevineceğim.

Evet ya fazla da uzatmak istemiyorum aslında. Genel itibariyle mutlu görünsem de içim içimi yemeye devam ediyor. O yüzden de uygun arkadaşı bularak yoluma devam etme taraftarıyım. İnsanlar sıkılır, yalnız kalır ve üzülür ama sonuç olarak kendine göre birini bulabilir. Şimdi sıra bende. Tüm arkadaşlarım da evlendi gitti ya şansa bak.

Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Sevgili ArıyorumArkadaşlar merhabalar herkese öncelikle. Kendimi tanıtmak istiyorum. Merve ben. 29 yaşındayım. Açık konuşmak…
 • 10000
  Bayan Arayan ErkeklerBayan arayan erkekler burada mı acaba? Bunu gerçekten soruyum arkadaşlar çünkü ben de…
 • 10000
  Sohbet Arkadaş ArıyorumBirgül ben. İyi sohbetler arkadaşlar. Burada olmamın iki farklı nedeni var. Birincisi sohbet…
 • 10000
  Kız Arkadaş BulmaGizem ben. Selamlar. Kız arkadaş bulma konusunda görüyorum ki pek çok kişi konulara…

Mesajlar


 1. Selam adım ali İstanbul’da özel bir şirkette çalışıyorum görme engelli birisiyim yaş 27 oğlak burcuyum yükselenim kova duygusal bir erkeğim Allaha şükür durumum iyidir beni mutlu edecek bir ciddi düşünene bir bayan arkadaş arıyorum bana ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir