Bayan Arayan Erkekler

Bayan arayan erkekler burada mı acaba? Bunu gerçekten soruyum arkadaşlar çünkü ben de erkek arayan bir bayanım sonuçta. Karşıma çıkacak erkeklerin ne kadar şanslı olacağını söylemek için yerimi aldım aslında. İsmimi şimdi söylemek istemem. Mesaj atanlarla paylaşmayı doğru buluyorum. Ama yaşım 28 arkadaşlar. En azından mesaj atarken karşınızda nasıl birinin olacağını söylemek adına şimdi kendimden bahsetmeye çalışayım isterseniz.

Arkadaş olacağım insandan bazı beklentilerim var. Aslında bunlar her güzel bayanın beklentileridir. Bayan arayan erkekler önce ilgi ister. Güven ister. Tabi ki sevgiyi unutmamak lazım. Dürüstlük saygı olmazsa olmazım dır. Ama şunu bilmenizi isterim. Bir erkek güven verirse kadın ona sevginin en büyüğünü verir. Sonuç olarak ortaya güzel şeyler çıkar. Bayan arayan erkekler ile ilgili görüşlerim bunlarla sınırlı değil tabii ki.

Evlilik düşünen bayanlardan biri değilim henüz. Kendime buna yeterince hazır hissetmiyorum. Yada karşıma şimdiye kadar çıkan kişiler beni buna hazır hissettirmedi. Fakat yaşım geçiyor sanki arkadaşlar ne dersiniz? 28’inde bekar olan bir kız arkadaşınız var mı çevrenizde bilemem ama benim yapım biraz farklı arkadaşlar. Ailem bu konuda çok baskı yapıyor neden evlenmiyorsun gibilerinden ama önce doğru insanı bulmak gerekiyor öyle değil mi?

Bayan Arayan Erkekler İlanları

Bayanlar arasında bir kıskançlık var bilirsiniz. Hep bir rekabet en iyisine sahip olma durumları. Dedim ya çevremdeki herkes evli ve sürekli bana da baskı yapıyorlar. Ya ben daha sevgili yapmamışken kimle evleneceğim? Bir de tanımadan etmeden ne evliliği Allah aşkına? Bu nedenle sizden ricam lütfen ciddi arkadaşlık düşünenler yazsın bana.

Kiminle tanışacağımı bilmek istiyorum ben. Bunun dışında işi olmalı erkek arkadaşımın. Arkadaşlarım işsiz biriyle mi sevgili oldun diye sormamalı bana. Bunun dışında biraz romantik olmak lazım. Her zaman sürpriz isteyen biri değilim ama bir zahmet o kadar da olsun yani. Güzel bir sevgilim olsun diyenler bunlara uyuyorsa bana yazabilir arkadaşlar. Sonrası zaten telefonda muhabbet. Belki de ciddi bir arkadaşlık sonucunda evliliğe bile adım atabiliriz olamaz mı? Çevremde örneği çok. Belki kısmet bakalım.

Bayan Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlar evlilikten bahsetmişken bu konuda sabırlı davranmak gerekiyor diye düşünüyorum. Sabırsız evlilikler bir şekilde bitiyor ve gidiyor. Olan duygu ve düşüncelerimize oluyor. Artık böyle olmasın istiyorum. Anlatabildim mi? Eğer benim gibi düşünüyorsanız mesajlarınızı atın da sohbete başlayalım. Sonrasında neler olur kimse bilemez lakin genel anlamda sabırsız bir kadın olduğum doğrudur. Hayırlısı ya ne diyeyim ki ben şimdi. Onun dışında son bir durum daha var. Evlendikten sonra büyük sorumluluk başlıyor bilirsiniz. Peki, bunu kaldırabilecek miyiz? Neler olacak? Anlayış, sevgi ve aşk bitecek mi? Burası çok önemli işte.

Çevremde çok örnek var. Evleniyorlar bitiyor gidiyor. Yazık günah değil mi arkadaşlar yani o kadar emeğe o kadar sevgiye falan. Yapmayın bunu ya düşünün gerekirse 1-2 ay. Hemen kestirip atmak yakışmaz bana mesela. Bu nedenle söyleyeceklerimin sonuna kadar arkasındayım. Varsın olsun biterse biter ama önce o huzuru görmek lazım. Bayan arkadaş arıyorum diyenler bunları düşünmeden yazmasın olur mu? Hadi bana müsaade şimdilik. Mesajlarınızı atarsanız görüşürüz, konuşuruz bakarız işte durumlara.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Hayırlı akşamlar dilerim hanımefendi öncelikle kısaca kendimi tanıtıyım ismim Hakan 28 yaşındayım Zonguldak’lıyım memur olarak çalışıyorum bir bayanla tanışıklığım ve arkadaşlığım olmadı ayrıca nasipse evlilik düşünen biriyim duygusal ve biraz sakin bir yapım var sizi tanıyıp arkadaş olmak isterim öncelik olarak sonrasını hayat gösterir nerede yaşıyorsunuz? Şayet tanışmak istersen mesaj göndere bilirsin nasıl iletişim kuracağımı bilmiyorum ancak e-mail mi yazacağım.görürseniz yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir