Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Merhaba herkese. Adımı şimdi paylaşmak istemiyorum. Yalnızca mesaj atacak olanlarla paylaşmanın doğru olduğunu düşünüyorum. Bazı konularda nedense tedirginliğimi üzerimden atamadım ve ilk defa sanal bir ortamda ilan verdiğim için biraz mesafeli olmak istiyorum. Umarım beni anlarsınız. Ben 25 yaşındayım. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğumu da söylemek isterim. Evlilik yaşı bana göre 25 ile 30 arasıdır. Ancak çok beklemenin mantıksız olduğuna adım gibi eminim. Bazı şeyler zamanında yaşanmalı arkadaşlar yanlış mıyım? Eğer benim gibi düşünenlerdenseniz ve Azeri bir eşiniz Azeri sevgili bul diyorsanız mesaj atmanız yeterli.

Arkadaşlar sizlerden bazı ricalarım var. Yani mesaj atacak olanlar için söylüyorum. Ben öyle paraya falan çok önem vermiyorum açık olmak gerekirse. Aşk istiyorum. Azerbaycan da erkek arkadaş arayan bayanlar da benim gibi düşünüyor genelde. Hayatı dolu dolu yaşamak ve iyi bir evlilik yapma düşüncesindeyiz. Yani mutlu olmak amacındayım. Eşimle beraber gezelim isterim. Ha Türkiye’den teklif geleceğini de biliyorum. Ben de gerekirse kardeş vatan Türkiye’ye taşınabilirim. Zaten bunu istiyorum. Çok geldim gittim hatta üniversiteyi de orada okudum. Erkeklerin ne kadar anlayışlı olduğunu da biliyorum. Türkiye’den hali hazırda görüştüğüm bir çok arkadaşımda var gerçekten hepsi çok iyi kişiler.

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Baku evlilik veya Yurtdışı Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar neredeyse hepsi benim gibi düşünüyor. Açık olmak gerekirse ben çalışmak da istiyorum. Evde boş boş oturup eşimi beklemek yerine bir desteğim olsun isterim. Bunun dışında bir şey daha var arkadaşlar. Ben romantik bir bayanım. Eşimi mutlu edebilirim. İsterim ki o da beni mutlu etsin. Var mı başka sorusu olan?

Mesaj göndermeyen arkadaşlara maalesef numaramı iletmeyeceğim. İlk ana kriterim de bu zaten. Şimdi buraya yazsam kimin ne dediği karışır. O yüzden bana yazanlarla iletişim kuracağım. Nerede oturduğunuzu da söylemenizi isterim. Mesela İstanbul’u çok severim. Bunun dışında aklıma gelen şey de var. Tatil merkezleri çok iyi ya. Antalya’ya gelmiştik biz Ailemle. Yine gelirim umarım. Neyse asıl amacım evlenmek bunu bilmenizi rica ederim. En kısa zamanda görüşürüz umarım. Şimdilik mesajlarınızı bekleyelim bakalım neler olacak. Lütfen saygı sınırlarını aşmadan yazmanızı rica ediyorum.

Azerbaycan’da Ciddi Bayan Arıyorum

Evet arkadaşlar kendimi ifade ettim yeteri kadar sanırım. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar çok fazla haberiniz olsun lütfen. Bunun dışında umarım beni anlayacak kişilere denk gelirim. Çok arkadaşım oldu ama anlaşamadık gitti işte. Genelde kendime olan güvenim tamdır ama insanlara güvenemiyorum işte. Bir de şu kırılmalarım var benim. Duygusala bağladığım zaman bitiyorum buralarda. Nasıl olsa aşk olur ama aşk devam etmeli diye düşünüyorum. Of kafam ciddi bozuldu ya yine. Evlilik çok istiyorum ama korkuyorum ya doğru insan gelmezse diye.

Azeri Kızla Evlenmek İstiyorum

Dostlar düşüncelerim bu şekilde. Bana yakın olabilir ya da olmayabilirsiniz. Önemli olan tanışmak değil mi zaten? Bu nedenle güzel bir gelecek bizi bekliyor olsun. Her seferinde acınacak kişi ben oluyordum artık olmak istemiyorum. Ağlayan da ben oluyordum ama yok artık yeter. Stres ile nereye kadar yaşayacağız değil mi? Artık evlenmek mutlu olmak istiyorum. Günün her saatinde gereksiz yere mesaj beklemek çok kötü bir duygu işte yaşamayan bilemez arkadaşlar. Aman ya haydi gittim ben mesajlarınızı atın da okuyup döneyim. Başka bir isteğim yok. Azeri sevgili bul diyorsanız ve Baku evlilik arayışındaysanız mutlaka bana yazmanızı istiyorum.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba ben İzmir ödemiş merkezde oturuyorum 24 yaşındayım Tire ak gıdada çalışıyorum askerliğimi yaptım Tire merkezde evim var evlendikten sonra İzmir Tire de oturacağım seninle tanışmak istiyorum tabi sende uygun görürsen

Daha Fazla Mesaj