Astsubay Evlilik İlanları

Profil Açıklaması

Selamlar. Mete benim adım. Astsubay evlilik ilanları konusunda buradan kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 35. Artık en kısa sürede evlenmem gerekiyor. Baktım gördüm çünkü yalnızlık olmuyor. Bomboş eve girmek üstüne birde tüm işi benim yapmam oldukça yorucu ve sıkıcı. Ha buradan bu işleri yaptırmak önüne her şeyin gelmesini istiyorsun diye evlenmek isteyeceğimi düşünenler olabilir. Fakat kesinlikle durum tam tersi. Son derece romantik duygusal bir insanım. Eşimle beraber film izlemeyi ona sürprizler yapmayı ne bileyim bu tarz şeyleri çok severim. Beraber alışverişe gitmek ona hediyeler almak filan.

Ciddi anlamda beni sevecek ve tüm sevgimi de sunabileceğim biri lazım yani. Bir de şöyle durum var; astsubay evlilik ilanları aslında çok yok sanırım platformlarda. Yani asker eş adayı arayanlar illa ki vardır lakin bakalım ya işte. Biraz kendimden bahsetmek istiyorum şimdi.

Astsubay Erkek Arkadaş Arıyorum

Astsubay erkek arkadaş arıyorum diyenler çok oldu günümüzde. Kimisi param için kimisi de şeklim için benimle arkadaş olmak istedi. Hepsine saygı duyuyorum ama benim amacım evlilik yani. Güzellik anlayışım da farklı benim. Öyle dünya güzeli aramıyorum ben. Sevsin saysın bana yeterli arkadaşlar. Ama sorumluluk sahibi olmasını isterim ben. Bu nedenle mesaj atarken kendinizden kısaca bahsederseniz harika olur. Ona göre numaramı paylaşacağım.

Aşk konusundaki düşüncelerinizi de merak etmiyor değilim. Genelde ben gezmeye bayılırım. Eşimle öyle güzel yerleri gezeriz ki gerçekten mutlu edebilirim yani. Tek korkum işte anlaşabileceğim birinin çıkmayacağı. Bunu düşünmek kesinlikle yanlış farkındayım ama olmuyor işte. Ne bileyim kiminle arkadaş olacağım, kiminle evleneceğim. Aman ya çok da sorgulamamak lazım. Mesaj atan hanımefendilere kesin dönüş yapacağım unutmayın.

Astsubay Evlilik İlanları Arayanlar

Önceliğimiz arkadaşlık kurmak olmalı. Sonrasında zaten ısınırsak, elektrik alırsak güzel günler başlayacaktır. Bunun dışında benimle ilgili merak ettiğiniz her soruyu mesaj yazarak sorabilirsiniz. Numaranızı da gönderebilirsiniz ben akşamları telefondayım sürekli. Durumlar bundan ibaret. Yalnızlık sorunumdan çok ne bileyim sanki istenmeyen adam olmuşum ya da bana öyle geliyor. Son arkadaşlığım bundan 5 sene önceydi belki de ondandır. Her şeyin hayırlısı diyorum sadece. Şimdilik görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj