Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz Mesajlaşma

Profil Açıklaması

Selamlar benim adım Yasemin. Uzun zamandır arkadaşlık sitesi ücretsiz mesajlaşma uygulamalarına bakıyordum ama bu siteyle karşılaştım sonunda. Oh be gerçekten. Ben 32 yaşındayım. Erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım ayrıca. Bu süreçte yanımda olacak, beni üzmeyecek ve yalnız bırakmayacak arkadaşlara ihtiyacım var. Elbette sayı olarak bir beklenti içerisinde değilim lakin nasıl desem böyle bayanların dilinden anlayan biri olursa çok sevinirim ben. İnsanların bakış açısı önemli bu noktada. Kimisi üzer gider kimisi öylece kendi gibi davranır ve mutlu eder. Artık bilemiyorum kime denk geleceğim. Kısmetim de sanki kapanmış benim o kadar güzel olmama rağmen. Demek ki güzellik tek başına yeterli değil.

Arkadaşlık sitesi ücretsiz mesajlaşma için bana yazmanızı rica ediyorum. Mesaj atanlara numaramı da vereceğim zaten doğruca sohbet sürecine geçebiliriz. İnsanlar neden birbirini üzer onu da anlamıyorum. Ben mesela daha önce ciddi arkadaşlıklar edindim, tabi evlenmedim ama yine de nasıl duygulara sahip olabildiğimi gördüm sayelerinde. Çok üzüldüm diyemem ama kırıldı kalbim.

Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz Mesajlaşma İlanları

Benim sizlerden birkaç ricam daha var. Öncelikle arkadaş olarak başlarken yaşınızı paylaşın. Benden biraz büyük olabilirsiniz o kısım sorun değil ancak kibar erkekler ilk tercihimdir bunu da unutmayın. Kibar beyler sahiden üzmüyor gibi bayanları. Ya da bana denk gelmedi bilmiyorum. Her neyse mesaj atanlara cep numaramı vereceğim. Bu yalnızlık canımı çok daha fazla sıkmaya başladı çünkü.

İnsanlar bu tür konularda çok sabırsız. Ben öyle değilim. Önce mesajları okurum sonra herkese dönerim ve tek tek muhabbet ederim. Gerisi artık şans mı desek kısmet mi desek. Buyurun beyler ben buralardayım. Bir an önce erkek arkadaş edinmek istiyorum işte. Dedim ya yalnızlık canımı sıkıyor günden güne.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. İzmir’den selam sizin ile tanışmak konuşmak isterim yaşım 40 hiç evlenmedim sevecen sadık biriyim kötü bir alışkanlığım bulunmamaktadır. Özel bir şirkete çalışmaktayım evim var arabam var sizin içinde uygun ise konuşup tanışmak isterim

Daha Fazla Mesaj