Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

Selamlar. Aşkın ve sevginin hüküm sürmesi gereken şu zamanlarda arkadaş arıyorum bayan olsun diyenler için buradayım. Adım Gül. 27 yaşındayım. Arkadaşlık siteleri sayesinde bu zamana kadar ciddi bir çevrem oldu. Bunun dışında anlatacaklarım da var hazır mısınız? Biraz heyecan yapıyorum kusura bakmayın. Çevrem geniş olabilir ama bu demek değildir ki çok sevgilim oldu. Hayır benim sadece iki sevgilim oldu bu yaşıma kadar. İkisiyle de güya ciddi düşünüyorduk ama olmadı. Bu yüzden artık arkadaş arıyorum anlatabildim mi? Özgürce gezeceğim bir arkadaş istiyorum.

Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun İlanları

Yaşımın verdiği rahatlık var üzerimde. Evlenmeye olan inancımı yerine getirecek birileri de var ise yazması yeterli. Ama öyle rast gele birilerini hayatıma da sokacak değilim. Beni taşıyabilecek, bana güven verecek bununla bir ömür geçer diyeceğim kişiyi arıyorum. Mesela ben romantizmi çok severim. Kitap okumayı sinemayı tiyatroyu. Tabi bunların hepsini karşımda ki kişiden bekleyemem ama en azından ortak noktalarımız olmalı diye düşünüyorum. Neyse bunları düşündükçe günden güne eriyor kalbim. Ya yalnız kalırsam diye düşünüyorum. Bilmiyorum çok mu abartıyorum ama ben aşka aç kaldım anlıyorsunuz umarım. Aşkım demek istiyorum bir insana. Canım, hayatım, her şeyim demek istiyorum. Özledim ya bu sözcükleri. Nasıl desem böyle kendimi hep güvende hissetmenin verdiği mutluluktan tatmak istiyorum. Şiir yazmayı çok severim o yüzden erkeğime şiirler yazarak mutlu olsun diye düşünürüm hep.

Arkadaş arıyorum bayan olsun öyle mi? Tamam işte o bayan burada ama nasıl mutlu edeceksiniz peki? Var mı bir planınız? Zihninizde güzel ve romantik sözcükler vardır diye umuyorum. Ben buna çok önem veririm bilginiz olsun. Güzel ve genç bir kızdan istekleriniz olabilir. Açıkça ifade etmeniz yeterli. Ama önce tanışalım olur mu? Arkadaşça başlayalım. Sevgili olma yolunda ilerlemek çok kolay bunu söyleyeyim baştan. Son bir şey daha var. Arkadaşlar sevgili olmak kolay ama ya olduktan sonra neler yaşanacak? Bunu da mesajlarınızla bana söylerseniz size geri dönüşüm daha güzel olur. Çünkü mesajlara göre bazılarınıza telefonumu vereceğim.

Bayan Arkadaş Arıyorum

Son zamanlarda aklıma takılan bir şey daha var. Şimdi herkes güzel bir bayan mı arıyor yoksa anlayışlı bir kadın mı? Bu önemli arkadaşlar haberiniz olsun. Gerçekten de anlayış önemli sanırım. Mesela ben ne kadar güzel olsam da geçimsiz biriysem güzelliğin ne önemli var? Yanlış mıyım lütfen söyleyin. O zaman karşılıklı sevgi ve saygı da oluyor. Anlayış olunca yani. Sessiz sakin bir arkadaşlık arayışındayım. Biterse bitsin demem bir beraberliğe. Neden bitsin ki seviyorsak. Hani nerede aşk? Kafam böyle karışık işte. Kendime soru sorup duruyorum arkadaşlar. Biri buna son versin, tek mesaja bakar gerçekten de.

Genel geçer düşüncelerim bu şekilde. Aşk güzeldir ama yaşamayı bilene. Her insan hata yapabilir, her insan sevmeden aşık olabilir. Ben yine karıştırdım durumları. Ne düşündüğümü de bilemiyorum bazen. Oysa karşıma çıkacak olanla ne kadar güzel vakit geçiririm diye düşünüyorum ben. Kendime vakit ayırdığım zaman ise yine içinden çıkamıyorum bu durumların. Atın arkadaşlar mesajlarınızı atın da artık şu yalnızlığımdan kurtulayım diyorum ne diyeyim başka.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Sohbet Arkadaş ArıyorumBirgül ben. İyi sohbetler arkadaşlar. Burada olmamın iki farklı nedeni var. Birincisi sohbet…
  Tags: arıyorum, arkadaş, arkadaşlar, var, güzel, şey, işte, bayan
 • 10000
  Bayan Arkadaş ArıyorumReyhan ben arkadaşlar selam. Bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım aslında. Her zaman…
  Tags: arkadaş, arıyorum, bayan, var, arkadaşlar, kadar, aşk, yüzden, şey, güzel
 • 10000
  Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon NumaramSelam. Nasılsınız bakalım? Ben çok iyiyim. Öncelikle Leyla ben. Kendime Erkek arkadaş arıyorum…
  Tags: arkadaş, arıyorum, güzel, kendime, kadar, aşk, var
 • 10000
  Ev Arkadaşı ArıyorumArkadaşlar selam herkese. Adım Funda. 25 yaşındayım. Ev arkadaşı arıyorum aslında bu yüzden…
  Tags: arıyorum, arkadaş, bayan

Mesajlar


 1. Selam öncelikle adım Fatih ben yaşım 32 düzcede yaşıyorum düzenli bir işim var sempatik iyi niyetli birisiyim ailemle yaşıyorum gece hayatı gibi bir alışkanlığım da yok kendi halinde yaşayan biriyim evlilik düşüncesinde birini arıyorum ama öncelikle tanışalım tabi zamanla olur her şey diye düşünüyorum