Almanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Selam herkese. Ben Senanur. 27 yaşındayım. Aslında Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar dan biri olarak buradayım. Amacım ciddi insanlarla tanışmak ve evlilik adına ciddi arkadaşlıklar kurmak. Niyetim zaten attığım başlıktan belli sanırım. Köln’de yaşıyorum arkadaşlar. Burada çevrem çok büyük ve güzel. Artık evlenmenin zamanı geldiğini düşünüyorum. Tabii ki arayışım ülkemden dilimden dinimden olan biriyle evlenmek. Yoksa buraya neden ilan açayım zaten dediğim gibi çevrem çok geniş. Boş vaktim neredeyse yok. Sosyal aktivitelere katılırım. Canlı müzik dinlerim falan ama şunu anladım. Sevgiye aç kalmışım? Bundan önce birkaç sevgilim oldu evet ama artık evlenmek için görüşeceğim birilerini arıyorum.

Görüyorum da evlilik yolunda ilerleyen bayan sayı olarak artıyor. Ya sevgi azalmış ya da boşanmalar artmış. Tam bilemiyorum bu yüzden de kesin bir şey söyleyemem. Ben kendime bakarım arkadaşlar. Uygun birini bulursam beklemem evlenirim. Maalesef henüz bulamadım. Buradan gelecek mesajları çok merak ediyorum açıkçası. Şöyle kibar, yakışıklı ve sevgi dolu birini bekliyorum. Acaba burada mısınız beyler? Burada olanlar bir adım öne lütfen 🙂

Almanya’da Evlenmek İsteyen Türk Bayanlar

Sevgiye o kadar da aç kalmadık. Tek isteğim evimi kurmak. Güzel bir şekilde yaşamak. Haliyle insanların düşüncelerimi merak etmesi güzel. Şimdi çok soru gelecek kriterlerin neler diye falan. Açık konuşuyorum. Ben bayana saygısı olmayan biriyle sohbet bile etmem. Kadın ruhundan anlayan ona değer veren beyefendiler ilk tercihim olacak.

Az çok tanıdınız yazdıklarımdan diye umuyorum. Şunu da söylemek istiyorum. Arkadaşlar kibarlık çok önemli. Bir erkek bana değişik şekilde ifadeler kullanamaz. Mesela ‘lan’ bile diyemez şakasına. Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar nasıl bilmem ama ben oranın kültürünü kendime adapte etmedim kimse kusura bakmasın. Bu güzelliği öyle kolay kolay ben feda etmem kimseye yani. Neyse bakalım tanışmak isteyenler neler yazacak? İfade tarzı önemli arkadaşlar. Tekrar söylüyorum Kibarlık, saygılı olmak ve romantizme çok önem verdiğim için böyle vurguladım. Lütfen yazdıklarımı göz ardı etmeden iletişime geçin. Gerisi beraberinde gelecektir. Ben varım evlenmeye de hazırım. Kolay bir süreç olmasa da anlaşarak çözebiliriz diye düşünüyorum.

Almanya’da Evlenmek İsteyen Bayan Arıyorum

Şimdi Almanya’dayım diye Türkiye’den sanırım mesaj gelmez uzaktayız ya hani. Bu yanlış arkadaşlar. Mesafeler hiç önemli değil bana göre. Canım sıkıldığında tabi ki arayacağım, mesaj atacağım konuşacağız ama iş evliliğe geldiği zaman ciddi olmak lazım. Çok talibim oldu da neredeyse tamamı arkadaş olarak takıldı. Evlilik teklifi etmediler. O kadar da sevdiklerini söylediler oysa. Garip ya şu insanlar neden biriyle yetinmez. Hemen soğuduğunu söyler falan. Yapmayın şunu artık ne saçma bir durum bu. Neden soğuyorsunuz ne istiyorsunuz anlamak bazen güç işte. Of bıktım bu durumlardan ya. Çıksın beni seven biri şu Almanya’dan çok mu şey istiyorum?

Bir zamanlar kendimi kötü hissediyorum o zaman çıkagelmişti bir arkadaşım. Geldiği gibi duramadı maalesef. Gönlü başkasına kaymış kalktı gitti. Üzüldüm ilk başlarda sonra dedim ki Senanur ne yapıyorsun sen deli misin? Önüne bakacaksın arkadaşım önüne ya. Gerisi hikaye neden üzülüyorsun dedim işte. Şimdi gidiyorum arkadaşlar mesajlarınızı bekliyorum. Kendinize çok iyi bakın olur mu? Almanyada koca arayanlar gibi olduk ama hadi bakalım nereye varacak işin sonu 🙂

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj