60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Profil Açıklaması

Merhaba. Benim ismim Muharrem. 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasında olduğum için ilan açmak istedim. Gerçekten kendimi çok ama çok yalnız hissediyorum. Hanımefendilerin beni yanlış anlamamasını öncelikle rica edeceğim. Ancak evlilik sitesi uzun süredir ararken burası çıktı karşıma. Ben de ilanımı açayım dedim. Kısmet bu gibi durumlar fakat benim gibi yalnız olan ve evlenmek isteyen bayanlar var ise mesajlarını gönderebilir. Yaşım 61. Bunun yanı sıra emekliyim. Maddi durumum yerinde. Evim var, arabam da var. Bir de yazlığım var. Genelde orada kalıyorum ama dediğim gibi yalnızlık benim canımı sıkmaya başladı. Bazı yakın çevreme evlenmek istiyorum dediğimde beni yadırgayanlar oldu. Bu saatten sonra ne evliliği diye? Neden yaşımın yaşamamın evlenmemin ne sakıncası var bundan doğal ne olabilir evlenip mutlu olmaktan güzel ne olabilir? Yanlış mı düşünüyorum sizce?

Arkadaşlar insanların ne düşündüğünü hiç önemsemiyorum lakin yine de bu durumun sona ermesini istiyorum. Böyle ne bileyim sohbet edeceğim, yalnızlığımı paylaşabileceğim ve bunun dışında oturup dertleşeceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Her geçen gün bu sorunum nüksederken farklı sitelerde de ilanım var dönen oluyor ama ben burayı daha uygun buldum nedense. Çünkü bazı arkadaşlarım var onlar da emekli ve ilanlarına bayanların geri dönüş yaptığını söylediler. Umarım bende onlar kadar şanslı olurum ve hayatımı birleştireceğim bir hanımefendi ile tanışmış olurum. Ama illa tanışmak için birileri ile tanışmak istemiyorum mutlu olacağımı düşündüğüm kişi ile hayatımı birleştirme derdindeyim.

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler İlanı

Evlenmek isteyen bekar erkekler ile ilgili aslında söylenecek çok söz yok. Bir yaşıma daha yalnız girmek istemiyorum ben. Bununla beraber huyu güzel bir bayan ile tanışarak kalan ömrümü huzurla geçirmek istiyorum. Bakalım nasip bu işler ama gerçekten yalnızlık çekilecek dert değilmiş onu anladım ben. Umuyorum ki mesajlarınız gelecek ben de dönüş yapacağım. Arkadaşlığımız da başlamış olacak. Fazla kafanızı bulandırmak istemiyorum sadece mesajlarınızı atmanız yeterli. Gerisi bende arkadaşlar. Teknolojiyle aram iyidir rahatlıkla kullanabiliyorum yani. Tamam belki biraz yaşlıyız ama ikinci baharı yaşamak herkesin hakkı diye düşünüyorum. Şimdilik görüşmek dileğiyle o halde.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj